Centriniai siurbliai “Cyclovac”

Gamintojas – Les Trovac Industries (ITL), Kanada

 

1960 m. kompaniją įkūrė Žakas Bruno, garsus centrinių siurbimo sistemų ekspertas, kuris padarė prielaidą, kad galės pasiūlyti geresnę dulkių valymo sistem������ nei tuometu rinkoje esančios. Po daugelio bandymų ir mokslinių tyrimų buvo sukurtas ilgai lauktas centrinis dulkių siurblys, kurį šiandien lengva atpažinti pagal firminę spalvą – „Burgundijos raudona“.

Tais pačiais metais kompanijos ITL Centrinis_siurblysprodukcija tapo aukštos kokybės standarto sinonimu. Kompanijos centrinis biuras įsikūręs Monrealyje. Čia randasi 10 000 kv.m. gamykla su pačia naujausia ir moderniausia įranga. Didelė atstovybė įsikūrusi ir Prancūzijoje, iš kur produkcija pristatoma į Europos šalis ir Aziją.

Revoliucinis dizainas, įspūdingos galimybės, itin tylus veikimas, aukšta kokybė ir neginčijamas patikimumas – dėka šių savybių centriniai dulkių siurbliai Cyclovac tapo populiarūs ne tik Kanadoje, bet ir visame pasaulyje.

Šiandien kompanijos prezidentas yra Markas Bruno (Žako Bruno sūnus). Jau daugiau nei 50 metų Les Trovac Industries

yra didžiausi centrinių dulkių valymo sistemų gamintojai Kanadoje. Ši sistema yra žinoma visame pasaulyje dėl savo patvarumo, naujoviškų technologijų ir itin puikių eksploatacinių savybių, akivaizdžiai prana��esnių už įprastus nešiojamus dulkių siurblius.

 

Tik centrinius dulkių siurblius CYCLOVAC rekomenduoja Prancūzijos alergijos prevencijos asociacija AFPRAL

Grynas oras labai svarbus mūsų gerovei. Dulkės, pelėsiai ir įvairūsafpral mikroorganizmai gali sukelti alergiją ir net kai kuriuos kvėpavimo takų sutrikimus; štai kodėl Cyclovac sukūrė neprilygstam�� filtravimo sistemą. Mūsų patentuotas Cyclofiltre™ apdorotas specialia medžiaga, kuri neleidžia daugintis pelėsiams ir mikroorganizmams. Unikalus ir išskirtinis anglies dulkių filtras siurbia smulkias, variklio išskiriamas mikro dispersines anglies dulkeles, kurios paprastai patenka į aplinkos orą ir nusėda ant paviršių aplink siurblį. Su Cyclovac sistema viskas bus išsiurbta ir tinkamai išvalyta. Dulkės, mikroskopinės dalelės ir alergenai nebepateks į aplinkos orą, kaip dažniausiai nutinka su nešiojamaisiais dulkių siurbliais.

 

CYCLOVAC centrinė dulkių siurbimo sistema

Tai veiksminga, paprastai įdiegiama ir naudojama centrin�� dulkių siurbimo sistema.

Galime pasiūlyti gausybę praktiškų priedų, tokių kaip: iš sienos ištraukiamų žarnų sistemos Hide a Hose, įvairūs virtuviniai stalčiukai dulkėms, Wally Flex, Vroom (spintelėje montuojama ištraukiama žarna) ir t.t.

Centrinė dulkių siurbimo sistema yra galingesnė, nei nešiojami dulkių siurbliai ir pašalina 100% dulkių iš namų, ko negali padaryti nei vienas nešiojamas siurblys.

Cyclovac centrinis siurblys gali būti įdiegtas tiek nuosavuose namuose, tiek butuose bei kotedžuose. Sistemą galite įsirengti patys, naudodami mūsų instaliavimo rinkinius. Tai yra tikrai paprasta!

Cyclovac centrinės siurbimo sistemos yra specialiai pagamintos valyti tam tikrą plotą. Tačiau papildomai reikia atsižvelgti ir į kitus svarbius aspektus, tokius kaip: vamzdynų sistemos ilgis, vakuuminių rozečių ir papildomų priedų skaičius.

 

Kaip dirba Cyclovac centrinė dulkių siurbimo sistema:

Vis daugiau Lietuvos namuose, butuose ir apartamentuose įrengiama Cyclovac centrinė dulkių siurbimo sistema. Centrinis dulkių siurblys pasaulyje nėra naujovė, o neatsiejama inžinerinės sistemos dalis, kaip pavyzdžiui vėdinimas ar oro kondicionavimas. Taigi, kaip ši sistema veikia? Centrinis siurblys (1) montuojamas pagalbinėje patalpoje (garažas, rūsys, pagalbinis kambarys, balkonas ir pan.). Nuo jo išvedžiojami specialūs vamzdžiai, kurie slepiami grindyse, sienose, arba lubose. Po apdailos darbų matomos tik vakuuminės rozetės (2). Kaip naudojama sistema? Į vakuuminę rozetę pajungiate lengvą žarną ir paspaudus mygtuką ant rankenos pradedate komfortiškai, praktiškai be garso (girdimas tik oro jud����������������jimas) siurbti. Nereikia tampyti sunkų buitinį siurblį, nelieka jokių dulkių, net ir mažiausių (kurios lieka patalpoje, naudojant paprastus, nešiojamus, dulkių siurblius). Vamzdynų sistema yra įdiegiama per grindis ir sienas. Prie vamzdžių yra prijungiamos vakuuminės rozetės, arba specialūs priedai (3-5). Vamzdynai yra prijungiami prie centrinio siurblio. ��emos įtampos laidais yra sujungiamos visos vakuuminės rozetės ir specialūs priedai. Tai leidžia vos tik pajungus žarnos galą į rozetę iš karto naudotis sistema.

945761_608147429224772_1570425794_n

 

 

CENTRINIO DULKIO SIURBLIO PRIVALUMAI: 

  • 100% dulkių pašalinimas. Dulkės ir alergenai patenka į atskirą rezervuarą ar dulkių maišą, o ne į aplinkos orą, kaip dažniausiai nutinka su nešiojamais dulkių siurbliais.
  • Sveikas patalpų oras. Siurbiant namus, patalpuose lieka tik švarus oras, be jokių dulkių ir alergenų.
  • Gerina sveikatą, didina efektyvumą. Išnyksta dulk��s sukeliančios alergijos bei astmos simptomus.
  • Kruop����tus interjero valymas. Specialūs antgaliai bei šepečiai kruopščiai išvalys baldus ar interjero elementus.
  • Tylus būdas išvalyti namus. Centrinis dulkių siurblys yra montuojamas nuošalesnėje patalpoje, kad triukšmas netrikdytų kitų šeimos narių. Nuo šiol siurbdami namus galėsite net tuo pat metu kalb��ti telefonu!
  • Itin didelis galingumas. Didelės siurbimo galios dėka išvalysite net sunkiausiai išvalomą purvą.
  • Įrodyta, jog valymo laikas sumažėja net 2-3 kartus. Juk jei mažiau laiko sugaištame valymui, reiškia daugiau laiko galime skirti sau bei savo artimiesiems.
  • Patogu bei paprasta naudoti.Dulkių siurbimas dar niekada nebuvo toks paprastas, o specialūs centrinio dulkių siurblio priedai padidins Jūsų namo valymo efektyvumą.

 

CYCLOVAC – TAI VIENA IŠ PATIKIMIAUSIŲ CENTRINIŲ DULKIŲ SIURBIMO SISTEMŲ RINKOJE